Sosyal Media Bağlantıları

Pic

TÜRK PİPO KULÜBÜ

Hikayemiz

Türkiye deki bütün pipo severleri tek çatı altında toplamak amacıyla kurulmuş ve kurulduğu günden beri pipo severlerin vazgeçilmezi haline gelmiş olan Türkiye'nin en büyük pipo topluluklarından biridir.

Faliyetlerimiz

Türk pipo kulübü, haftalık buluşmalar, çeşitli ödüllü yarismalar gibi bir çok eğlenceli etkinliği bünyesinde barındırmanın yanı sıra, uluslar arası ve yerel pipo yarışmalarına katılır. Üyeleriylede her zaman yakın, sıcak ve dostane ilişkiler içindedir.

Yeditepe Pipo Cemiyeti

Kuruluş tarihinden beri pipo külturünün ülkemizde hak ettigi yere gelmesi adına caba sarf etmiş.

Gerek yurdumuzda pipo yarışmaları düzenleyerek gerek uluslar arası yarışmalarında ülkemizi temsil etmiştir.

Facebook sayfasını ziyaret et: https://goo.gl/8mpDLo

Grubun web sayfasına git

İstanbul Pipo Derneği

İstanbul Pipo Derneği 2010 yılında kurulmuştur. Uluslararası Pipo Kulüpleri Komitesi CIPC üyesidir.

Türkiye'de kurulan ilk resmi pipo derneğidir. Kısa sürede çok ilgi görmüş, Grubun web sayfasına gityurtiçi ve yurt dışında bir çok pipo kullanıcısıyla buluşmayı başarmıştır.

.

.
.

Grubun web sayfasına git

Boğaziçi Pipo Kulübü

İstanbul Pipo Derneği 2010 yılında kurulmuştur. Uluslararası Pipo Kulüpleri Komitesi CIPC üyesidir. Türkiye'de kurulan ilk resmi pipo derneğidir.

Boğaziçi Pipo Kulübü tarafından Şahin Pipo’nun değerli katkılarıyla düzenlenen Ulusal Yavaş Pipo İçme Yarışması, Türkiye’den ve yurtdışından pipo severleri İstanbul’da buluşturacak.

Web sayfasını ziyaret et: http://www.bogazicipipokulubu.com/

 

Welcome to magic Istria
Pipo Tütün Yorumları

Sitede şu an için onlarca faklı markanın yüzün üzerinde farklı pipo tütünü hakkında yorum mevcuttur. Bu sayı her geçen gün artmaktadır. Bu yorumların bir kısmı bana ait, büyük bir kısmı ise Alguhan Aksar Bey'e aittir. Diğer arkadaşlardan da yorum almaya başladık. Kendi yorumladıklarım hariç, diğer yorumcuların yorumları altında yorumun kendisine ait olduğu yazar.

Her konunun altında değerlendirme şıkları var. Eğer o tütünü içtiyseniz o ürün hakkında oy kullanın lütfen. Konunun altına kendi yorumlarınızı da yazabilirsiniz.

Eğer bir tütün hakkındaki yorumunuzun sitede yayınlanmasını arzu ederseniz yorumunuzu bize ulaştırabilir ve sitede yayınlanmasını talep edebilirsiniz.

Gayemiz mümkün olduğu kadar fazla yorumu Türkçe olarak yayınlayarak Türk halkına ulaştırmaktır.
Siteye ulaşmak için ~ TIKLAYIN ~
Facebook sayfası için Burayı ~ TIKLAYIN ~

2011 - Türk Pipo Kulübü | Design by WEBPORTALIM